19-20-21-22 Ocak 2018 iddaa tv programı

19-20-21-22 Ocak 2018 iddaa tv programı geniş ayrıntılı listesi

19-20-21-22 Ocak 2018 iddaa tv programı ile iddaa karşılaşmaları hangi kanalda yayınlanıyor sorusuna en doğru cevabı ve ayrıntılı listeye bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

İddaa bülteninde yer alan karşılaşmaları takip etmek isteyenler için tarih ve saat sıralamasıyla birlikte hangi kanaldan izleyebileceğinizi bu sayfamız üzerinden ücretsiz paylaşmaktayız. Şimdilik bu sayfada yer alan karşılaşmaların sadece iddaa maçları hangi kanalda yayınlandığına dair bilgileri vereceğiz. Daha sonrası için maçları canlı izleyebileceğiniz linkleri de paylaşmaya çalışacağız.

Güvenilir Bahis Siteleri

Internet ortamında kolayca bahis yapabileceğiniz güvenilir, yüksek oranlara sahip ve bonus veren bahis sitelerine aşağıdaki listemiz üzerinden kolayca üye olabilirsiniz.

19-20-21-22 Ocak 2018 iddaa tv programı ve geniş ayrıntılı listesi

19 Ocak 2018 futbol ve basketbol iddaa tv programı

00:30 – Palmeiras vs SantoAndre – beIN SPORTS 2
20:00 – Kasımpaşa vs Alanyaspor – beIN SPORTS 1
22:00 – Utrecht vs AZ Alkmaar – Tivibu Spor 3
22:00 – V.Setubal vs Sporting CP – Tivibu Spor 2
22:45 – Caen vs Marseille – beIN SPORTS MAX 1
22:45 – Derby County vs Bristol City – beIN SPORTS MAX 2
23:00 – Getafe vs Athletic Bilbao – beIN SPORTS 2
00:00 – Porto vs Tondela – Tivibu Spor
05:30 – Houston vs Minnesota – S Sport
16:00 – Anadolu Efes vs F.Bahçe Doğuş – beIN SPORTS 3
16:00 – Panathinaikos vs CSKA Moscow – beIN SPORTS 4
16:00 – Unicaja vs Real Madrid – beIN SPORTS 3

20 Ocak 2018 futbol ve basketbol iddaa tv programı

00:00 – Porto vs Tondela – Tivibu Spor
13:00 – Denizlispor vs Adanaspor – beIN SPORTS MAX 1
13:00 – Adana Demir vs Balıkesirspor – beIN SPORTS MAX 2
13:30 – Karabükspor vs Gençlerbirliği – beIN SPORTS 1
15:00 – Espanyol vs Sevilla – beIN SPORTS 2
15:30 – Brighton & Hove vs Chelsea – S Sport
15:30 – Eskişehirspor vs İstanbulspor – beIN SPORTS MAX 1
16:00 – Osmanlıspor vs Yeni Malatya – beIN SPORTS 1
18:00 – Arsenal vs Crystal Palace – beIN SPORTS 4
18:00 – Burnley vs Man Utd – beIN SPORTS 2 , S Sport
18:00 – Leicester vs Watford – beIN SPORTS MAX 1
18:15 – Atletico Madrid vs Girona – beIN SPORTS 3
19:00 – Fenerbahçe vs Göztepe – beIN SPORTS 1

20:30 – Man City vs Newcastle – S Sport
20:30 – Sheffield Wed. vs Cardiff City – beIN SPORTS 3
20:30 – Villarreal vs Levante – beIN SPORTS 2
21:15 – Benfica vs Chaves – Tivibu Spor 2
21:30 – Mirassol FC vs Sao Bento – beIN SPORTS MAX 2
22:00 – Rennes vs Angers – beIN SPORTS 4
22:00 – Fluminense vs Botafogo – beIN SPORTS MAX 1
22:45 – Las Palmas vs Valencia – beIN SPORTS 2
23:00 – Fransa (K) vs İtalya (K) – beIN SPORTS 3
00:00 – Sao Paulo vs Novorizont – beIN SPORTS 4
04:00 – Detroit vs Washington – S Sport
16:00 – T Telekom vs Petkim Spor – Tivibu Spor
23:30 – Cleveland vs Oklahoma – S Sport

21 Ocak 2018 futbol ve basketbol iddaa tv programı

00:00 – Sao Paulo vs Novorizont – beIN SPORTS 4
13:00 – Ümraniyespor vs Gaziantepspor – beIN SPORTS MAX 2
13:00 – BB Erzurum vs Ankaragücü – beIN SPORTS MAX 1
13:30 – Sivasspor vs Akhisarspor – beIN SPORTS 2
13:30 – Konyaspor vs Trabzonspor – beIN SPORTS 1
14:00 – Alaves vs Leganes – beIN SPORTS 3
14:30 – Atalanta vs Napoli – Tivibu Spor 2
15:30 – Giresunspor vs Boluspor – beIN SPORTS MAX 2
15:30 – Manisaspor vs Rizespor – beIN SPORTS MAX 1
16:00 – Bursaspor vs Başakşehir – beIN SPORTS 1
16:30 – Ajax vs Feyenoord – Tivibu Spor
17:00 – Nice vs Saint-Etienne – beIN SPORTS 3
17:00 – Bologna vs Benevento – Tivibu Kanal 82
17:00 – Lazio vs Chievo – Tivibu Spor 2
17:00 – Sampdoria vs Fiorentina – Tivibu Spor 3
17:00 – Sassuolo vs Torino – Tivibu Spor 4
18:00 – Altınordu vs Elazığspor – beIN SPORTS MAX 1
18:15 – Real Madrid vs Deportivo – beIN SPORTS 2
18:45 – Heracles vs PSV Eindhoven – Tivibu Spor

19:00 – Southampton vs Tottenham – S Sport
19:00 – Monaco vs Metz – beIN SPORTS 3
19:00 – Antalyaspor vs Beşiktaş – beIN SPORTS 1
20:00 – Cagliari vs Milan – Tivibu Spor 2
20:30 – Real Sociedad vs Celta Vigo – beIN SPORTS 2
22:00 – BotafogoSP vs Palmeiras – beIN SPORTS 4
22:45 – Real Betis vs Barcelona – beIN SPORTS 3
22:45 – Inter vs Roma – Tivibu Spor 2
23:00 – Lyon vs Paris SG – beIN SPORTS 2
20:00 – BC Andorra vs Barcelona – Tivibu Spor 3
20:00 – Valencia vs Fuenlabrada – Tivibu Spor 4
20:15 – R.Emilia vs Avellino – Tivibu Spor 3

22 Ocak 2018 futbol ve basketbol iddaa tv programı

00:30 – Sao Caetano vs Corinthians – beIN SPORTS 4
18:00 – G. Gaziantep FK vs Samsunspor – beIN SPORTS MAX 1
20:00 – Kayserispor vs Galatasaray – beIN SPORTS 1
23:00 – Eibar vs Malaga – beIN SPORTS 2

Bets10’a Üye Ol – 500TL’ye kadar bonus kazan Mobilbahis’e Üye Ol – 1000TL’ye kadar bonus kazan

iddaa maçları hangi kanalda yayınlanıyor?

İddaa bülteninde yer alan maçlar yerli ve yabancı binlerce kanalda yayınlanmaktadır. Bahistika olarak biz bu sayfamız üzerinden Türkiye’de şifreli/şifresiz yayın yapan spor kanallarını öğrenebilirsiniz.

iddaa maç programındaki spor kanallarını nasıl izleyebilirim?

19-20-21-22 Ocak 2018 iddaa tv programı listesinde yer alan karşılaşmaları internet ortamında arama motorları vasıtasıyla kolayca bir şekilde bulabilir ve izleyebilirsiniz. Ayrıca 19-20-21-22 Ocak 2018 iddaa tv programı listesinde yer alan spor tv kanallarının frekans bilgilerini sayfamızdan öğrenerek uydu üzerinden izleyebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir