9-10-11-12 Şubat 2018 iddaa tv programı

9-10-11-12 Şubat 2018 iddaa tv programı geniş ayrıntılı listesi

9-10-11-12 Şubat 2018 iddaa tv programı ile iddaa karşılaşmaları hangi kanalda yayınlanıyor sorusuna en doğru cevabı ve ayrıntılı listeye bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

İddaa bülteninde yer alan karşılaşmaları takip etmek isteyenler için tarih ve saat sıralamasıyla birlikte hangi kanaldan izleyebileceğinizi bu sayfamız üzerinden ücretsiz paylaşmaktayız. Şimdilik bu sayfada yer alan karşılaşmaların sadece iddaa maçları hangi kanalda yayınlandığına dair bilgileri vereceğiz. Daha sonrası için maçları canlı izleyebileceğiniz linkleri de paylaşmaya çalışacağız.

Güvenilir Bahis Siteleri

Internet ortamında kolayca bahis yapabileceğiniz güvenilir, yüksek oranlara sahip ve bonus veren bahis sitelerine aşağıdaki listemiz üzerinden kolayca üye olabilirsiniz.

9-10-11-12 Şubat 2018 iddaa tv programı ve geniş ayrıntılı listesi

9 Şubat 2018 futbol ve basketbol iddaa tv programı

18:00 – Gaziantepspor vs Adana Demir – beIN SPORTS MAX 1
20:00 – Yeni Malatya vs Kasımpaşa – beIN SPORTS 1
22:45 – Saint-Etienne vs Marseille – beIN SPORTS MAX 1 , Tivibu Spor 2
22:45 – Millwall vs Cardiff City – beIN SPORTS MAX 2
22:45 – Fiorentina vs Juventus – Tivibu Spor 2
23:00 – Athletic Bilbao vs Las Palmas – beIN SPORTS 2
04:00 – Washington vs Boston – S Sport
20:45 – F.Bahçe Doğuş vs Brose Basket – beIN SPORTS 3
21:00 – Zalgiris vs BC Khimky – beIN SPORTS 4
22:45 – Real Madrid vs Olympiakos – beIN SPORTS 3

10 Şubat 2018 futbol ve basketbol iddaa tv programı

13:00 – Boluspor vs Manisaspor – beIN SPORTS MAX 1
13:00 – Elazığspor vs Denizlispor – beIN SPORTS MAX 2
13:30 – Göztepe vs Osmanlıspor – beIN SPORTS 1
15:00 – Villarreal vs Alaves – beIN SPORTS 2
15:30 – Tottenham vs Arsenal – S Sport
15:30 – Sheffield Utd vs Leeds Utd – beIN SPORTS 4
15:30 – Rizespor vs Altınordu – beIN SPORTS MAX 1
16:00 – Gençlerbirliği vs Trabzonspor – beIN SPORTS 1
17:00 – SPAL vs Milan – Tivibu Spor 2
18:00 – Everton vs Crystal Palace – S Sport
18:00 – Stoke City vs Brighton & Hove – beIN SPORTS MAX 1
18:00 – Swansea vs Burnley – beIN SPORTS MAX 2
18:00 – West Ham vs Watford – beIN SPORTS 3
18:15 – Malaga vs Atletico Madrid – beIN SPORTS 2
19:00 – Toulouse vs Paris SG – beIN SPORTS 4

19:00 – Beşiktaş vs Karabükspor – beIN SPORTS 1
20:00 – Crotone vs Atalanta – Tivibu Spor 2
20:30 – Man City vs Leicester – S Sport
20:30 – Leganes vs Eibar – beIN SPORTS 2
21:30 – Ferroviaria vs Santos – beIN SPORTS MAX 1
21:45 – Sp. Rotterdam vs PSV Eindhoven – Tivibu Spor 3
22:00 – Angers vs Monaco – beIN SPORTS 4
22:45 – Real Madrid vs Real Sociedad – beIN SPORTS 2
22:45 – Napoli vs Lazio – Tivibu Spor 2
23:30 – Portimonense vs Benfica – Tivibu Kanal 82
00:00 – Mirassol FC vs Palmeiras – beIN SPORTS 3
04:00 – Chicago vs Minnesota – S Sport
13:00 – Banvit vs Büyükçekmece – beIN SPORTS 3
15:15 – İstanbul BBSK vs Trabzonspor – beIN SPORTS 3
16:00 – T Telekom vs Düzce Bld – Tivibu Spor
20:15 – Galatasaray vs P.Karşıyaka – beIN SPORTS 3

11 Şubat 2018 futbol ve basketbol iddaa tv programı

00:00 – Mirassol FC vs Palmeiras – beIN SPORTS 3
13:00 – İstanbulspor vs Ümraniyespor – beIN SPORTS MAX 1
13:00 – Samsunspor vs BB Erzurum – beIN SPORTS MAX 2
13:30 – Akhisarspor vs Bursaspor – beIN SPORTS 1
13:30 – Kayserispor vs Sivasspor – beIN SPORTS 2
14:00 – Sevilla vs Girona – beIN SPORTS 4
14:30 – Ajax vs Twente – Tivibu Spor
14:30 – Sassuolo vs Cagliari – Tivibu Spor 2
15:00 – Huddersfield vs Bournemouth – S Sport
15:00 – Aston Villa vs Birmingham – beIN SPORTS MAX 2
15:30 – Eskişehirspor vs Giresunspor – beIN SPORTS MAX 1
16:00 – Alanyaspor vs Konyaspor – beIN SPORTS 1
16:30 – Vitesse vs Feyenoord – Tivibu Spor 4
17:00 – Strasbourg vs Troyes – beIN SPORTS 4
17:00 – Inter vs Bologna – Tivibu Spor 2
17:00 – Sampdoria vs Hellas Verona – Tivibu Spor 3
17:00 – Torino vs Udinese – Tivibu Kanal 82
17:15 – Newcastle vs Man Utd – S Sport
18:00 – Balıkesirspor vs Ankaragücü – beIN SPORTS MAX 1
18:15 – Barcelona vs Getafe – beIN SPORTS 2
19:00 – Nantes vs Lille – beIN SPORTS 4
19:00 – Chaves vs Porto – Tivibu Spor

19:00 – Başakşehir vs Fenerbahçe – beIN SPORTS 1
19:30 – Southampton vs Liverpool – S Sport
20:30 – Celta Vigo vs Espanyol – beIN SPORTS 2
21:00 – Sporting CP vs Feirense – Tivibu Kanal 82
22:45 – Valencia vs Levante – beIN SPORTS 2
22:45 – Roma vs Benevento – Tivibu Spor 2
23:00 – Lyon vs Rennes – beIN SPORTS 3
02:00 – Brooklyn vs New Orleans – S Sport
13:00 – Beşiktaş SJ vs Tofaş – beIN SPORTS 3
17:00 – Sakarya BŞB vs Y.Giresun – beIN SPORTS 3
19:30 – Anadolu Efes vs Eskişehir – beIN SPORTS 3
20:00 – Real Madrid vs Tenerife – Tivibu Spor 3
20:00 – Barcelona vs Bilbao – Tivibu Spor 3
20:15 – V.Cremona vs Venezia – Tivibu Spor 2
23:30 – Boston vs Cleveland – S Sport

12 Şubat 2018 futbol ve basketbol iddaa tv programı

18:00 – Adanaspor vs G. Gaziantep FK – beIN SPORTS MAX 1
20:00 – Galatasaray vs Antalyaspor – beIN SPORTS 1
23:00 – Deportivo vs Real Betis – beIN SPORTS 2

Bets10’a Üye Ol – 500TL’ye kadar bonus kazan Mobilbahis’e Üye Ol – 1000TL’ye kadar bonus kazan

iddaa maçları hangi kanalda yayınlanıyor?

İddaa bülteninde yer alan maçlar yerli ve yabancı binlerce kanalda yayınlanmaktadır. Bahistika olarak biz bu sayfamız üzerinden Türkiye’de şifreli/şifresiz yayın yapan spor kanallarını öğrenebilirsiniz.

iddaa maç programındaki spor kanallarını nasıl izleyebilirim?

9-10-11-12 Şubat 2018 iddaa tv programı listesinde yer alan karşılaşmaları internet ortamında arama motorları vasıtasıyla kolayca bir şekilde bulabilir ve izleyebilirsiniz. Ayrıca 9-10-11-12 Şubat 2018 iddaa tv programı listesinde yer alan spor tv kanallarının frekans bilgilerini sayfamızdan öğrenerek uydu üzerinden izleyebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir