iddaa tv programı listesi

iddaa tv program listesi 8-9-10-11 Aralık 2017

8-9-10-11 Aralık 2017 iddaa bülteninde yer alan karşılaşmaların hangi kanalda saat kaçta izleyebileceğinizi iddaa tv program listesi ile kolayca öğrenebilirsiniz.

İddaa bülteninde yer alan karşılaşmaları takip etmek isteyenler için tarih ve saat sıralamasıyla birlikte hangi kanaldan izleyebileceğinizi bu sayfamız üzerinden ücretsiz paylaşmaktayız. Şimdilik bu sayfada yer alan karşılaşmaların sadece hangi maç hangi kanalda yayınlandığına dair bilgileri vereceğiz. Daha sonrası için maçları canlı izleyebileceğiniz linkleri de paylaşmaya çalışacağız.

Güvenilir Bahis Siteleri

Internet ortamında kolayca bahis yapabileceğiniz güvenilir, yüksek oranlara sahip ve bonus veren bahis sitelerine aşağıdaki listemiz üzerinden kolayca üye olabilirsiniz.

8 Aralık 2017 futbol ve basketbol iddaa tv program listesi

18:00 – İstanbulspor vs Boluspor – beIN SPORTS MAX 1
20:00 – Bursaspor vs Fenerbahçe – beIN SPORTS 1
22:45 – Bordeaux vs Strasbourg – beIN SPORTS 2
22:45 – Sheffield Utd vs Bristol City – beIN SPORTS MAX 1
22:45 – Dundee FC vs Aberdeen – Tivibu Spor 2
23:00 – Alaves vs Las Palmas – beIN SPORTS MAX 2

06:30 – Utah Jazz vs Houston – S Sport
21:00 – Crvena Zvezda vs Anadolu Efes – beIN SPORTS 3, beIN SPORTS HABER
22:00 – Olympiakos vs Real Madrid – beIN SPORTS 4
23:00 – Barcelona vs F.Bahçe Doğuş – beIN SPORTS 3

9 Aralık 2017 futbol ve basketbol iddaa tv program listesi

13:00 – Ümraniyespor vs Balıkesirspor – beIN SPORTS MAX 1
13:00 – BB Erzurum vs Adana Demir – beIN SPORTS MAX 2
14:00 – Kasımpaşa vs Trabzonspor – beIN SPORTS 1
14:00 – Yeni Malatya vs Göztepe – beIN SPORTS 2
15:00 – Getafe vs Eibar – beIN SPORTS 4
15:30 – West Ham vs Chelsea – S Sport
15:30 – G. Gaziantep FK vs Ankaragücü – beIN SPORTS MAX 1
15:30 – Adanaspor vs Elazığspor – beIN SPORTS MAX 2
16:00 – Pachuca vs WAC – Tivibu Spor 3
16:30 – Antalyaspor vs Gençlerbirliği – beIN SPORTS 1
18:00 – Burnley vs Watford – beIN SPORTS 3
18:00 – Crystal Palace vs Bournemouth – beIN SPORTS MAX 2
18:00 – Huddersfield vs Brighton & Hove – beIN SPORTS MAX 1
18:00 – Tottenham vs Stoke City – S Sport
18:15 – Real Madrid vs Sevilla – beIN SPORTS 2
19:00 – Paris SG vs Lille – beIN SPORTS 4

19:30 – Galatasaray vs Akhisarspor – beIN SPORTS 1
20:00 – Cagliari vs Sampdoria – Tivibu Spor 2
20:30 – Newcastle vs Leicester – S Sport
20:30 – Norwich City vs Sheffield Wed. – beIN SPORTS MAX 2
20:30 – Deportivo vs Leganes – beIN SPORTS 2
21:15 – Benfica vs Estoril – Tivibu Spor 3
21:45 – AZ Alkmaar vs Heracles – Tivibu Kanal 82
22:00 – Monaco vs Troyes – beIN SPORTS 4
22:45 – Valencia vs Celta Vigo – beIN SPORTS 2
22:45 – Juventus vs Inter – Tivibu Spor 2
23:30 – Boavista vs Sporting CP – Tivibu Spor 3

03:00 – Detroit vs Golden State – S Sport
13:00 – Galatasaray vs Muratbey Uşak – NTV Spor
14:00 – Orman G.(K) vs Botaş (K) – TRT Spor
15:15 – Darüşşafaka vs Büyükçekmece – beIN Sports 3
16:00 – T Telekom vs Selçuklu – Tivibu Spor
17:00 – Gaziantep vs Beşiktaş SJ – NTV Spor
20:15 – P.Karşıyaka vs Tofaş – beIN Sports 3
23:30 – LA Clippers vs Washington – S Sport

10 Aralık 2017 futbol ve basketbol iddaa tv program listesi

13:00 – Denizlispor vs Samsunspor – beIN SPORTS MAX 1
14:00 – Osmanlıspor vs Alanyaspor – beIN SPORTS 1
14:00 – Real Sociedad vs Malaga – beIN SPORTS 2
14:30 – Chievo vs Roma – Tivibu Spor 2
15:00 – Southampton vs Arsenal – S Sport
15:30 – Hibernian vs Celtic – Tivibu Kanal 82
15:30 – Manisaspor vs Altınordu – beIN SPORTS MAX 1
16:30 – Club Brugge vs Lokeren – NTV Spor
16:30 – S.Moscow vs CSKA Moscow – Tivibu Spor
16:30 – Utrecht vs Feyenoord – Tivibu Spor 3
16:30 – Sivasspor vs Başakşehir – beIN SPORTS 1
17:00 – Amiens vs Lyon – beIN SPORTS 4
17:00 – Napoli vs Fiorentina – Tivibu Spor 2
17:15 – Liverpool vs Everton – S Sport
18:00 – Giresunspor vs Rizespor – beIN SPORTS MAX 1
18:15 – Real Betis vs Atletico Madrid – beIN SPORTS 2
18:45 – Ajax vs PSV Eindhoven – Tivibu Spor

19:00 – Nantes vs Nice – beIN SPORTS 4
19:30 – Man Utd vs Man City – S Sport
19:30 – Kayserispor vs Beşiktaş – beIN SPORTS 1
20:00 – Sassuolo vs Crotone – Tivibu Spor 2
20:30 – Levante vs Athletic Bilbao – beIN SPORTS 2
22:45 – Villarreal vs Barcelona – beIN SPORTS 2
22:45 – Milan vs Bologna – Tivibu Spor 2
23:00 – Marseille vs Saint-Etienne – beIN SPORTS 3
23:15 – V.Setubal vs Porto – Tivibu Spor 3

13:00 – Eskişehir vs Trabzonspor – beIN Sports 3
14:30 – Real Madrid vs Murcia – Tivibu Spor 3
15:15 – Banvit vs İstanbul BBSK – beIN Sports 3
16:00 – F.Bahçe (K) vs Çukurova B. (K) – TRT Spor
19:30 – F.Bahçe Doğuş vs Y.Giresun – beIN Sports 3
20:15 – Cantu vs Bologna – Tivibu Spor 4
20:30 – Estudiantes vs Valencia – Tivibu Spor 3
00:00 – Detroit vs Boston – S Sport

11 Aralık 2017 futbol ve basketbol iddaa tv program listesi

18:00 – Eskişehirspor vs Gaziantepspor – beIN SPORTS MAX 1
20:00 – Konyaspor vs Karabükspor – beIN SPORTS 1
21:00 – Genoa vs Atalanta – Tivibu Spor
23:00 – Espanyol vs Girona – beIN SPORTS 2
23:00 – Lazio vs Torino – Tivibu Spor
00:00 – Detroit vs Boston – S Sport
19:00 – Anadolu Efes vs Sakarya BŞB – beIN Sports 3

Bets10’a Üye Ol – 500TL’ye kadar bonus kazan Mobilbahis’e Üye Ol – 1000TL’ye kadar bonus kazan

iddaa maçları hangi kanalda yayınlanıyor?

İddaa bülteninde yer alan maçlar yerli ve yabancı binlerce kanalda yayınlanmaktadır. Bahistika olarak biz bu sayfamız üzerinden Türkiye’de şifreli/şifresiz yayın yapan spor kanallarını listelemekteyiz.

iddaa maç programındaki spor kanallarını nasıl izleyebilirim?

8-9-10-11 Aralık 2017 iddaa tv programı listesinde yer alan karşılaşmaları internet ortamında arama motorları vasıtasıyla kolayca bir şekilde bulabilir ve izleyebilirsiniz. Ayrıca 8-9-10-11 Aralık 2017 iddaa tv programı listesinde yer alan spor tv kanallarının frekans bilgilerini sayfamızdan öğrenerek uydu üzerinden izleyebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir